Znamy się na rzeczach, które pomogą Twojej firmie.

Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową dla indywidualnych przedsiębiorców, firm oraz spółek kapitałowych.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Znamy się na rzeczach, które pomogą Twojej firmie.

Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową dla indywidualnych przedsiębiorców, firm oraz spółek kapitałowych.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Rozliczanie
kryptowalut

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy wiedzę i praktyczne doświadczenie na temat  rozliczania kryptowalut. W czasach, w których władza wnikliwie obserwuje traderów i  niejasno określa zasady księgowania tego typu transakcji najlepiej zlecić to specjalistom.

Tradycyjna
księgowość

To dla wielu przedsiębiorców bardzo skomplikowana sprawa. My zdejmujemy z Ciebie ten obowiązek. Pomożemy Ci rozliczyć podatek dochodowy czy też podatek od towarów i usług VAT, w zależności od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

Obsługa kadr
i płac

Wiele osób decydując się na korzystanie z biura rachunkowego, powierza nie tylko swoją księgowość, ale też obsługę kadr i płac. Dlatego udzielamy kompleksowej pomocy także w tym zakresie. M.in. sporządzamy listy płac, pomagamy w wyliczeniu dni urlopu pracowników.

Wsparcie operacyjne i doradztwo podatkowe

W razie potrzeby udzielimy Ci porady księgowej i wskażemy aspekt finansowy, który wymaga natychmiastowej poprawy. Pomożemy zinterpretować comiesięczne raporty i zaproponujemy działania, który pozwolą zoptymalizować Twoją rachunkowość.

Przygotowywanie raportów finansowych

Raporty w przejrzystej i zrozumiałej formie to podstawa efektywnej pracy sprawnego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możesz przeprowadzić precyzyjną analizę i wyeliminować błędy w zarządzaniu firmą.

Fundacja
rodzinna

Fundacja rodzinna, jako odpowiedź na potrzebę zapewnienia bezpiecznego i efektywnego przekazywania majątku następnym pokoleniom, jest uregulowana przez ustawę z 26 stycznia 2023 roku o fundacji rodzinnej.

Zapraszamy do indywidualnej konsultacji

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!