Posiadamy niezbędne kompetencje i praktyczne doświadczenie

w obszarze zarządzania kadrą i płacami:

Sporządzanie listy
płac

Starannie przygotowana lista płac to klucz do wypłacenia należnego wynagrodzenia pracownikom. Stanowi również podstawę dla prawidłowego wypełnienia deklaracji podatkowej oraz dokumentów ubezpieczeniowych.

Wyliczenie dni urlopu
pracowników

Na podstawie przekazanych nam list obecności, wyliczymy ile dni urlopowych przysługuje poszczególnych pracownikom. Dzięki temu oszczędzisz sobie ewentualnych błędów przy planowaniu grafików.

Sporządzenie
deklaracji PIT

Odciążymy Cię z obowiązku przygotowywania deklaracji PIT – zrobimy to za Ciebie. Wyliczymy dochody Twoich pracowników i sporządzimy je w przejrzystej formie.

Dokumentacja kadrowa (umowy, świadectwa pracy)

Zajmiemy się sporządzaniem oraz późniejszym przechowaniem dokumentacji kadrowej. Dzięki temu będziesz miał pewność, że znajdują się one w bezpiecznym miejscu i są uporządkowane.

Potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania?

Czy szukasz wsparcia dopasowanego do unikalnych potrzeb Twojego biznesu? Oferujemy indywidualne podejście i dostosowujemy nasze usługi do Twoich wymagań, zapewniając Ci najlepsze, spersonalizowane rozwiązania.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!