Oferujemy usługi księgowe dla działalności gospodarczych, spółek i fundacji:

Prowadzenie
księgi handlowej

Prowadzenie księgi handlowej głównej wraz z kontami analitycznymi oraz kwalifikacji formalnej i rachunkowej dokumentów księgowych, takich jak: faktury sprzedaży i zakupu, rachunki, listy płac, wyciągi bankowe i raporty kasowe itp.

Prowadzenie
ewidencji

Prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupów VAT, środków trwałych oraz naliczania amortyzacji.

Sporządzanie
deklaracji

Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku VAT oraz naliczania zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych i fizycznych.

Prowadzenie spraw kadrowo–płacowych

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w zakresie rozliczania czasu pracy obejmującego naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie urlopów i zwolnień chorobowych.

Deklaracje
ZUS

Sporządzanie deklaracji ZUS w formie elektronicznej.

Aktualizacja
danych

Dokonywanie aktualizacji danych objętych NIP po otrzymaniu odpowiednich informacji od Zleceniodawcy.

Reprezentacja
Zleceniodawcy

Reprezentowanie Zleceniodawcy przed organami skarbowymi oraz ZUS.

Comiesięczny
raport

Zawiera informacje dotyczące podatków do zapłaty oraz przychodów i kosztów związanych z danym miesiącem, umożliwiając kompleksowe monitorowanie finansowej sytuacji firmy.

Roczne sprawozdanie finansowe

To kompleksowy raport zawierający wprowadzenie, bilans, rachunek zysków i strat oraz informację dodatkową prezentujący finansową sytuację oraz wyniki działalności firmy za określony rok, zgodnie z obowiązującymi standardami rachunkowości i regulacjami prawnymi.

Potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania?

Czy szukasz wsparcia dopasowanego do unikalnych potrzeb Twojego biznesu? Oferujemy indywidualne podejście i dostosowujemy nasze usługi do Twoich wymagań, zapewniając Ci najlepsze, spersonalizowane rozwiązania.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!