Pomożemy Ci rozliczyć Twoje przychody z kryptowalut.
Usługa już od 350zł brutto.

Nasi eksperci służą swoim doświadczeniem. Pomożemy Ci zmierzyć się z rozliczeniem kryptowalut i nie tylko!

Zleć nam rozliczenie krypto lub zadaj pytanie.

Biuro rachunkowe Taxo Sp. z o.o.

Szkolna 5/18,

61-832 Poznań

NIP: 7831798116

Wypełnij poniższy formularz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro rachunkowe TAXO Sp. z o.o, ul. Szkolna 5/18, 61-832 Poznań, KRS: 0000773124, NIP: 7831798116 w celach związanych z korzystaniem z usług Serwisu. Więcej informacji znajdą Państwo w klauzuli informacyjnej.

ROZLICZENIE KRYPTOWALUT JUŻ OD 350 ZŁ BRUTTO!

Specjalna oferta dedykowana tylko dla osób fizycznych dotycząca sporządzenia deklaracji PIT-38. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest w stanie sprostać wymagającym procesom związanym z rozliczaniem transakcji kryptowalutowych i innych instrumentów finansowych

* usługa dotyczy tylko osób fizycznych i odnosi się do rozliczenia i sporządzenia deklaracji PIT-38, na którym rozlicza się zyski od kryptowalut.

ZAUFALI NAM

Kris Kris
Kris Kris
2023-04-14
Biuro rachunkowe działa bardzo sprawnie, wszystko odbywa się online solidnie i bezstresowo:) polecam do rozliczeń sprawozdań maklerskich.
Piotr Zet
Piotr Zet
2023-04-11
Świetna obsługa klienta i profesjonalny kontakt. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Polecam w 100 % z czystym sumieniem!
Sylwia Rola
Sylwia Rola
2023-04-11
Bardzo miły zespół, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do sprawy klienta.
wojtek matysek
wojtek matysek
2023-03-22
Rozliczam sie pierwszy raz z firmą TAXO i jestem bardzo zadowolony . Dobry kontakt z działem obsługi klijenta . Polecam
Mateusz Plak
Mateusz Plak
2023-03-13
Profesjonalne biuro rachunkowe, świetny kontakt. Wszystko szybko i sprawnie. Godne zaufania, polecam 🙂
Arkadiusz Krawczyk
Arkadiusz Krawczyk
2023-03-10
Drugi rok rozliczam się z Taxo,szybkie wyceny zleceń ,a takze wyczerpujące informacje,sprawiają że Biuro rachunkowe Taxo zasługuje na ocenę 5/5
Tomasz Fizia
Tomasz Fizia
2023-03-06
Polecam biuro rachunkowe TAXO, bardzo dobry kontakt mailowy, szybka wycena za usługę i najważniejsze pomoc w prostowaniu zaległości z poprzednich lat...gorąco polecam

SPECJALIZUJEMY SIĘ W

Rozliczenie podatków od kryptowalut

Niezależnie od tego czy jesteś hobbystycznym traderem, czy opierasz swój model biznesowy na obrocie kryptowalut – istnieje obowiązek rozliczenia się z transakcji. Jako nieliczni na rynku (i jedni z pierwszych) kompleksowo zapewniamy obsługę księgową wraz z rozliczeniami podatków od kryptowalut.

Stały monitoring przepisów dotyczących kryptowalut

Jesteśmy w stanie rozliczyć Cię jako działalność gospodarczą lub spółkę. Z racji tego, że polskie przepisy są niejasne w tej kwestii, w naszym biurze zatrudniamy jedynie specjalistów z branży, którzy na bieżąco kontrolują najnowsze dokumenty prawne i działają według aktualnych wytycznych rządu.

Dołącz do naszego newslettera

i zyskaj bezpłatny dostęp do najnowszych informacji z branży księgowej, podatkowej oraz prawnej, aktualnych trendów w kryptowalutach i niezbędnych porad dla Twojego biznesu. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej ważnej zmiany, która mogłaby wpłynąć na Twoją firmę. Z nami zawsze będziesz krok przed konkurencją!